Центр розвитку кар’єри

Діяльність Центру розвитку кар’єри щодо сприяння працевлаштуванню студентів та випускників

Основні завдання Центру

  1. Проведення постійного аналізу попиту і пропонування на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює навчальний заклад.
  2. Налагодження співпраці з державною службою зайнятості, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників і студентів.
  3. Забезпечення координації дій з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості і підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг.
  4. Інформування випускників і студентів навчальногоизакладу про вакантні місця медичних установ, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності).

Основні напрями роботи Центру:

  • співпраця з роботодавцями (керівниками медичних закладів), які потребують медичні кадри;
  • забезпеченя широкого висвітлення позитивного досвіду засобами масової інформації;
  • постійний огляд та аналіз попиту і пропозицій на ринку праці фахівців, яких готує навчальний заклад;
  • проведеня інформативних та навчальних семінарів та тренінгів щодо можливостей працевлаштування, активізації власних зусиль у вирішенні проблем зайнятості та підвищенні самооцінки.

Метою даного підрозділу щодо сприяння працевлаштуванню є надання студентам, а особливо студентам-випускникам з районних та обласних центрів інформаційної допомоги щодо майбутнього пошуку роботи та підвищення професійної їхньої компетентності.